44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

شرایط سرمایه گذاری در ایالت ساسکاچوان کانادا


بسیاری از افراد علاقه مند به مهاجرت به کانادا به دنبال روشهایی هستند که بتوانند برای مهاجرت به کشور کانادا اقدام نمایند. یکی از روشهای مهاجرت به کانادا روش سرمایه گذاری در این کشور میباشد. کشور کانادا دارای ایالتهای متفاوتی هست که شرایط سرمایه گذاری در هر کدام از ایالتهای کانادا متفاوت میباشد. در این نوشتار قصد داریم در مورد شرایط سرمایه گذاری در ایالت ساسکاچوان کانادا توضیحاتی را ارائه نماییم.

همان طور که میدانید، ایالت ساسکاچوان کانادا جزو ایالتهای چهار فصل محسوب میشود که دارای هر چهار فصل میباشد. از نظر جغرافیایی ایالت ساسکاچوان در منطقه سرسبز کانادا قرار دارد و با ایالتهای مانیتوبا و ایالت آلبرتا هم مرز میباشد. ایالت ساسکاچوان در نقشه هوایی، ایالتی مستطیل شکل است که از شرق با ایالت مانیتوبا و از غرب با ایالت آلبرتا هم مرز میباشد. در جنوب این ایالت، ایالتهای داکتوی شمالی و و ایالت مونتانا قرار دارد و با این دو ایالت هم مرز میباشد. در ایالت ساسکاچوان نیز مانند ایالت مانیتوبا دریاچه های بسیار زیادی قرار دارد. در صورتیکه تمایل دارید که در مورد آب و هوای ایالت ساسکاچوان و همچنین اقتصاد ایالت ساسکاچوان کانادا اطلاعات بیشتری به دست آورید میتوانید بر روی لینکهای زیر کلیک بفرمایید.

آب و هوای ایالت ساسکاچوان کانادا

اقتصاد ایالت ساسکاچوان کانادا
ایالت ساسکاچوان کانادا  یکی از ایالتهایی هست که میشود از طریق سرمایه گذاری برای مهاجرت به کانادا اقدام کرد. ایالت ساسکاچوان در منطقه سرسبر کانادا قرار دارد و کسب و کارهایی مرتبط با کشاورزی در این ایالت بسیار رونق دارد.
سرمایه گذاری در ایالت ساسکاچوان کانادا عمدتا به روش کارآفرینی میباشد. یعنی با ایجاد یک سرمایه گذاری در این ایالت و ایجاد کسب و کار شخص متقاضی میتواند در ایالت ساسکاچوان کانادا سرمایه گذاری نماید. در این مقاله قصد داریم تا در مورد مهاجرت به ایالت ساسکاچوان کانادا از روش سرمایه گذاری بپردازیم و اطلاعات نسبتا جامعی را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.
برای سرمایه گذاری در ایالت ساسکاچوان (ایالت ساسکاچوان) شخص سرمایه گذار بایستی با حداقل پرداخت 100 هزار دلار به دولت این ایالت برنامه سرمایه گذاری خود را شروع نماید. البته به غیر از پرداخت این مبلغ شخص باید برای دولت میزان دارایی حداقل 350 هزار دلار را نشان دهد. برای نشان دادن این دارایی ارائه اسناد مالکیت زمین و ... مورد قبول میباشد.
یکی از مزایای سرمایه گذاری در ایالت ساسکاچوان (ایالت ساسکاچوان) این است که امکان بازپس گیری مبلغ 100 هزار دلار اولیه وجود دارد به طوری که اگر متقاضی حداقل به میزان 150 هزار دلار کانادا سرمایه گذاری نماید میتواند مبلغ اولیه را از دولت باز پس بگیرد.
میزان زمانی که پروسه سرمایه گذاری در ایالت ساسکاچوان نیاز دارد در حدود 2 سال میباشد. و افرادی میتوانند برای پروسه سرمایه گذاری ایالت ساسکاچوان اقدام نمایند که دارای شرایط زیر باشند.
•    سن متقاضی بایستی بین 21 تا 45 سال باشد. در سنین بالاتر از این امکان ریسک ویزا وجود دارد.
•    شخص متقاضی میبایستی حداقل میزان سرمایه را به دولت کانادا نشان دهد.
•    متقاضی باید ثابت کند به میزان سه سال سابقه کار مدیریتی در بیزینسی که قصد تاسیس آن را دارد دارا میباشد.
این روش مهاجرتی برای بسیاری از مدیران شرکتها و یا تجار روش مناسبی تلقی میشود.
برای اطلاعات بیشتر در مورد روشهای مهاجرت به کانادا و همچنین روش سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در ایالت ساسکاچوان میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.