15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص


آلمان یکی از کشورهای صنعتی اروپا میباشد که در حوزه اقتصادی نیز جزو با ثبات ترین کشورهای اروپایی میباشد. بسیاری از افراد که علاقه مند به مهاجرت به کشورهای پیشرفته جهان و اروپا، هستند کشور آلمان را جهت مهاجرت خود انتخاب میکنند. همان طور که گفته شد کشور آلمان به جهت صنعتی بودن بسیاری از مهاجرین را جذب بازار کار خود میکند. و در نتیجه بسیاری از علاقه مندان به مهاجرت به آلمان قصد دارند از طریق ویزای کاری آلمان به کشور آلمان مهاجرت نمایند. مهاجرت به آلمان از طریق تخصص در واقع همان مهاجرت به آلمان از طریق کار میباشد. در این حالت بر روی تخصص افراد تکیه بیشتری میگردد و با در نظر گرفتن تخصص افراد این نوع مهاجرت انجام میگیرد.
جهت مهاجرت به کشور آلمان از طریق ویزای کاری چندین راه وجود دارد که در ادامه مطلب به آن اشاره میکنیم. ولی مهمترین نکته این است که در مهاجرت از طریق کار و تخصص در واقع شرایط افراد سنجیده میشود. منظور از شرایط افراد، شرایط تحصیلی افراد، سابقه کاری افراد و همچنین شرایط سنی آنان میباشد که در دریافت ویزای کاری آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق تخصص اهمیت دارد.
برای مهاجرت از طریق تخصص به آلمان سه روش زیر وجود دارد:
1-    از طریق دریافت پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آلمانی : در این حالت شخص متقاضی باید از طریق یک کارفرمای آلمانی پیشنهاد کاری دریافت نماید که در این صورت به متقاضی ویزای کاری داده خواهد شد. بدیهی است که دریافت پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرمای آلمان امر ساده ای نیست.
2-    دریافت ویزای فرصت کاریابی شش ماهه در آلمان : در این حالت متقاضی یک ویزای شش ماهه دریافت مینماید که به متقاضی اجازه ورود به آلمان و یافتن فرصت کاری داده میشود. موضوع مهمی که در این روش باید به آن دقت شود فرصت کم این روش میباشد. فرصت شش ماهه با توجه به آن که متقاضیان معمولا آشنایی کامل با محیط ندارند، به نظر فرصت کمی میباشد.
3-    دریافت ویزای بلوکارت : در این روش با توجه به تحصیلات و سابقه کار شخص به متقاضیان ویزای یک ساله برای کشورهای اروپایی من جمله آلمان داده میشود والبته به مدت شش ماه دیگر نیز تمدید میشود. به نظر میرسد که فرصت 18 ماهه فرصت کافی برای یافتن فرصت کار در اختیار متقاضیان قرار میدهد.
برای مشاوره بیشتر در مورد مهاجرت به آلمان و همچنین اخذ ویزای کاری آلمان و مهاجرت کاری به آلمان میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفتهو از مشاوره های رایگان تلفنی بهره مند شوید و روش درستی جهت مهاجرت دریافت نمایید.