44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

مهاجرت به آلمان از طریق کار


بسیاری از افراد که علاقه مند به مهاجرت هستند کشور آلمان را جهت مهاجرت خود انتخاب میکنند. کشور آلمان به جهت صنعتی بودن بسیاری از مهاجرین را جذب بازار کار خود میکند. و در نتیجه بسیاری از علاقه مندان به مهاجرت به آلمان قصد دارند از طریق ویزای کاری آلمان به کشور آلمان مهاجرت نمایند.
جهت مهاجرت به کشور آلمان از طریق ویزای کاری چندین راه وجود دارد که در ادامه مطلب به آن اشاره میکنیم
1-    از طریق دریافت پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آلمانی : در این حالت شخص متقاضی باید از طریق یک کارفرمای آلمانی پیشنهاد کاری دریافت نماید که در این صورت به متقاضی ویزای کاری داده خواهد شد. بدیهی است که دریافت پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرمای آلمان امر ساده ای نیست.
2-    دریافت ویزای فرصت کاریابی شش ماهه در آلمان : در این حالت متقاضی یک ویزای شش ماهه دریافت مینماید که به متقاضی اجازه ورود به آلمان و یافتن فرصت کاری داده میشود. موضوع مهمی که در این روش باید به آن دقت شود فرصت کم این روش میباشد. فرصت شش ماهه با توجه به آن که متقاضیان معمولا آشنایی کامل با محیط ندارند، به نظر فرصت کمی میباشد.
3-    دریافت ویزای بلوکارت : در این روش با توجه به تحصیلات و سابقه کار شخص به متقاضیان ویزای یک ساله برای کشورهای اروپایی من جمله آلمان داده میشود والبته به مدت شش ماه دیگر نیز تمدید میشود. به نظر میرسد که فرصت 18 ماهه فرصت کافی برای یافتن فرصت کار در اختیار متقاضیان قرار میدهد.
برای مشاوره بیشتر در مورد مهاجرت به آلمان و همچنین اخذ ویزای کاری آلمان و مهاجرت کاری به آلمان میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفتهو از مشاوره های رایگان تلفنی بهره مند شوید و روش درستی جهت مهاجرت دریافت نمایید.