44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

ویزای سرمایه گذاری انگلستان (ویزای Tire1)

ویزای سرمایه گذاری انگلستان ویزای Tire1 نامیده میشود .
ویزای Tire1 که دارای 3 زیر گروه می باشد که عبارتند از :
1-investor سرمایه گذرای در انگلستان: اخذ این نوع ویزا بهترین ویزای سرمایه گذرای در انگلستان می باشد و مراحل آن بدین صورت است که فرد بایستی دارای یک میلیون پوند باشد که میزان 750 هزار پوند آن در یکی از مؤسسات و شرکت های سهامی انگلستان سرمایه گذاری شود و 50 هزار پوند آن نیز در هر زمینه ای که فرد مایل است نقدینگی داشته باشد  هم چنین فرد بایستی 50% طول سال را در انگلستان باشد.از مزایای این نوع ویزا این است که نیازی به مدرک دانشگاهی ندارد  و این که تمامی افراد تحت تکفل فرد می توانند به همراه شخص ویزای و اقامت  دائم نگلستان را کسب نمایند. این ویزا ابتدا به مدت 3 سال و با امکان تمدید 2 ساله بوده و بعد از سپری شن این مدت، فرد می تواند برای اقامت دائم انگلستان اقدام نماید. از شرایط دیگر اخذ این نوع ویزا داشتن نمره 5/6  در آزمون آیلتس می باشد با دارا بودن این ویزا فرد از تمامی حقوق و مزایای شهروند انگلیس برای اقامت دائم در انگلستان برخوردار می باشد.
2- enter prenear ویزای تأسیس شرکت در انگلستان اخذ این ویزا در انگلستان نیاز به مبلغ 200 هزار پوند برای شروع یک فعالیت اقتصادی در انگلستان در یکی از شرکت های تحت نظارت FSA دارد که این مبلغ بایستی در گردش باشد. در این نوع ویزا دانش زبان انگلیسی تا میزان 10 امتیاز امکان فرد را برای مهاجرت افزایش می دهد . هم چنین نمره آزمون 5/6 آیلتس برای اخذ این ویزای سرمایه گذاری مورد نیاز است.
3-post –study work برای اخذ این نوع ویزا جهت مهاجرت به انگلستان سابقه اخذ مدرک تحصیلی ازدانشگاه های انگلستان و یا بودن تحت ویزای Tire 4  الزامی می باشد . این ویزا هم اکنون با محدودیت بیشتری ارائه میشود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در انگلستان و مهاجرت به انگلستان میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.