سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک کانادا


کانادا یکی از کشورهایی هست که مهاجرین بسیاری را به خود جذب میکند. یکی از راه های مهاجرت به کانادا؛ سرمایه گذاری در کانادا میباشد. ایالت نیوبرانزویک کانادا یکی از ایالتهای کانادا میباشد که از طریق سرمایه گذاری مهاجر میپذیرد. سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک کانادا عمدتا به روش کارآفرینی میباشد. یعنی با ایجاد یک سرمایه گذاری در این ایالت و ایجاد کسب و کار شخص متقاضی میتواند در ایالت نیوبرانزویک کانادا سرمایه گذاری نماید. در این مقاله قصد داریم تا در مورد مهاجرت به ایالت نیوبرانزویک کانادا از روش سرمایه گذاری بپردازیم و اطلاعات نسبتا جامعی را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.
در ابتدا بطور مختصر در مورد اقتصاد نیوبرانزویک توضیحاتی ارائه میدهیم.
نیوبرانزویک از ایالتهای شرقی کانادا و جزو ایالتهای ساحلی میباشد در نتیجه صنایعی مانند کشاورزی و صنایع مربوط به کشتیرانی و ماهیگیری رونق خاصی دارد و با توجه به این مسئله که قسمت عمده مساحت این ایالت پوشیده از جنگل هست بنابراین صنایع مرتبط با صنایع چوب نیز از اهمیت به خصوصی برخوردارد است. علاوه بر آن دولت کانادا با توجه به این که صنایع مدرن مانند صنعت بیمه و بانکداری را در این ایالت رواج داده است میتوان گفت که در ایالت نیوبرانزویک میتوان بر روی این صنایع هم سرمایه گذاری کرد.
برای سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک شخص سرمایه گذار بایستی با حداقل پرداخت 100 هزار دلار به دولت این ایالت برنامه سرمایه گذاری خود را شروع نماید. البته به غیر از پرداخت این مبلغ شخص باید برای دولت میزان دارایی حداقل 350 هزار دلار را نشان دهد. برای نشان دادن این دارایی ارائه اسناد مالکیت زمین و ... مورد قبول میباشد.
یکی از مزایای سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک (ایالت نیوبرانزویک) این است که امکان بازپس گیری مبلغ 100 هزار دلار اولیه وجود دارد به طوری که اگر متقاضی حداقل به میزان 150 هزار دلار کانادا سرمایه گذاری نماید میتواند مبلغ اولیه را از دولت باز پس بگیرد.
میزان زمانی که پروسه سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک نیاز دارد در حدود 2 سال میباشد. و افرادی میتوانند برای پروسه سرمایه گذاری ایالت نیوبرانزویک اقدام نمایند که دارای شرایط زیر باشند.
•    سن متقاضی بایستی بین 21 تا 45 سال باشد. در سنین بالاتر از این امکان ریسک ویزا وجود دارد.
•    شخص متقاضی میبایستی حداقل میزان سرمایه را به دولت کانادا نشان دهد.
•    متقاضی باید ثابت کند به میزان سه سال سابقه کار مدیریتی در بیزینسی که قصد تاسیس آن را دارد دارا میباشد.
این روش مهاجرتی برای بسیاری از مدیران شرکتها و یا تجار روش مناسبی تلقی میشود.
برای اطلاعات بیشتر در مورد روشهای مهاجرت به کانادا و همچنین روش سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.