15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

آب و هوای ایالت ساسکاچوان کانادا


در این نوشتار قصد داریم تا  در مورد شرایط جغرافیایی و آب و هوای ایالت ساسکاچوان اطلاعاتی را در اختیار علاقه مندان به مهاجرت کانادا قرار دهیم.
به طور کلی کشور کانادا کشور وسیعی میباشد که در قسمتهای مختلف دارای آب و هوای متفاوتی میباشد. ایالت ساسکاچوان کانادا جزو ایالتهای چهار فصل محسوب میشود که دارای هر چهار فصل میباشد. از نظر جغرافیایی ایالت ساسکاچوان در منطقه سرسبز کانادا قرار دارد و با ایالتهای مانیتوبا و ایالت آلبرتا هم مرز میباشد. ایالت ساسکاچوان در نقشه هوایی، ایالتی مستطیل شکل است که از شرق با ایالت مانیتوبا و از غرب با ایالت آلبرتا هم مرز میباشد. در جنوب این ایالت، ایالتهای داکتوی شمالی و و ایالت مونتانا قرار دارد و با این دو ایالت هم مرز میباشد. در ایالت ساسکاچوان نیز مانند ایالت مانیتوبا دریاچه های بسیار زیادی قرار دارد.
 البته ایالت ساسکاچوان با تابستانهای کوتاه و زمستان های بلند همراه است. درفصل بهار که از اواسط ماه مارچ شروع می شود،هوا کم کم رو به گرمی می رود، و درجه ی هوا بین -13 درجه سانتی گراد  در شب تا +15 درجه سانتی گراد در روز متغیر است و تابستان ها در  ایالت ساسکاچوان هوای گرم و مطبوع است .در این ایالت ماه های جولای و آگوست جزو گرمترین ماه های سال محسوب میشود و دمای هوا از 15 درجه سانتی گراد تا 25 درجه سانتی گراد متغیر میباشد.
 فصل پاییز در ایالت ساسکاچوان از اواسط سپتامبرشروع می شود،که اغلب آفتابی به همراه وزش باد خنک است، و درجه ی هوا بین -9 درجه سانتی گراد در شب تا +19 درجه سانتی گراد در روز متغیر است. در زمستان که از اواسط نووامبر شروع می شود،برف سراسر این ایالت را می پوشاند اما اغلب روزها آفتابی است، و دمای هوا از 0 درجه سانتی گراد در روز و-24 درجه سانتی گراد در شب متغیر است .
برای مشاوره درباره مهاجرت به کانادا و روشهای مهاجرت به کانادا میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.