مهاجرت به اسپانيا با خريد ملک


مهاجرت به اسپانيا با خريد ملک از روش هاي مهاجرت به اسپانيا است که البته قواعد  و شرايط خاص خود را دارد و بهتر است قبل از اقدام براي اين کار با قوانين سرمايه گذاري در اسپانيا و قوانين خريد ملک در اسپانيا و شرايط اخذ اقامت اسپانيا از طريق خريد ملک آشنا شويد و با آگاهي از شرايط و قوانين نسبت به اين امر اقدام  نمائيد.


به طور کلي براي مهاجرت به اسپانيا به روش سرمايه گذاري چند راه وجود دارد:
خريد ملک در اسپانيا به ارزش 500 هزار يورو
سرمايه گذاري يک ميليون يورو به صورت اوراق قرضه دولتي
سرمايه گذاري يک ميليون يورو به صورت سهام شرکت اسپانيايي

خرید ملک در اسپانیا
کشور اسپانيا در پي بحراني که در کشور خود به خصوص در بخش مسکن و املاک مواجه بوده است؛ اين کشور خانه هاي فروش نرفته بسياري دارد که با اين کار در پي جذب سرمايه به کشور خود  و فعال کردن بخش مسکن در اين کشور است. بدين ترتيب اين کار با هدف رونق بخشيدن به بخش مسکن و فروش انبوهي از خانه هاي ساخته شده در کشور انجام ميگيريد، اما در نظر داشته باشيد که به دليل شرايط اقتصادي کم ثبات اسپانيا خريد ملک روش امني براي اخذ اقامت اسپانيا نيست و امکان اينکه بعد از خريد مسکن قيمت افت شديدي داشته باشد، وجود دارد و هم چنين در اين روش هيچ تعهدي براي دولت اسپانيا براي دادن اقامت دائم به مهاجرين وجود ندارد و در اين روش فقط يک اجازه اقامت موقت به فرد اعطا ميشود. خريد ملک در اسپانيا يک اجازه اقامت 6 ماهه را براي فرد صادر مي کند.
در اين روش اگر فرد ملکي به ارزش 500 هزار يورو خريداري نمايد، يک اقامت موقت و کوتاه مدت براي فرد صادر مي شود و با تمديد اين اقامت و طي کردن پروسه قواعد و قوانين قانوني، اين نوع اقامت و ويزا بعد از 5 سال مي تواند به اخذ اقامت دائم اسپانيا منجر شود.


براي کسب اطلاعات لازم در خصوص تحصيل در اسپانيا، کار در اسپانيا، سرمايه گذاري و ديگر راه هاي مهاجرت به اسپانيا با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس بگيريد.