15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

معرفی دانشگاه چارلز کشور چک


کشور چک کشوری درقاره اروپا است و همچنین این کشور در حوزه اتحادیه اروپا نیز میباشد. متقاضیان بسیاری برای تحصیل در چک و دانشگاه های کشور چک این کشور را جهت مهاجرت تحصیلی خود انتخاب میکنند. تحصیل در دانشگاه های چک دارای مزیتهای بسیاری است که از آن  جمله میتوان به هزینه مناسب دانشگاه های چک اشاره کرد و همینطور میتوان گفت که در بسیاری از دانشگاه های این کشور زبان تدریس انگلیسی میباشد، که همین مسئله باعث جذب دانشجویان بسیاری برای تحصیل در چک شده است. البته لازم به ذکر است که بسیاری از علاقه مندان به تحصیل در رشته پزشکی و دندان پزشکی کشور چک را برای ادامه تحصیل و تحصیل در رشته پزشکی و دندان پزشکی انتخاب میکنند.
در این نوشتار قصد داریم که دانشگاه چارلز کشور چک را معرفی نماییم و اطلاعات مفید و مختصری از دانشگاه چارکز پراگ را در اختیار علاقه مندان به تحصیل در چک را ارائه نماییم.
دانشگاه چارلز در سال ۱۳۴۸ توسط شاه بوهیمن و پادشاه امپراتوری مقدس رومی، چارلز چهارم تاسیس شد. دانشگاه چارلز یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه ها در مرکز اروپا میباشد.
دانشگاه  چارلز از آن دسته  دانشگاه ها است که برای جذب دانشجویان بین المللی تصمیم گرفته شد که برخی از دروس به زبان انگلیسی تدریس شود. این دانشگاه (دانشگاه چارلز) اولین و  برجسته ترین و قدیمی ترین  دانشکده پزشکی پراگ می باشد.
دوره هایی  که در دانشگاه چارلز ارائه میشود رشته های پزشکی و دندانپزشکی میباشد. دوره های  پزشکی را می توان در یکی از دانشکده ها که بخشی از دانشگاه میباشند مورد مطالعه قرار داد.CMUCAS (خدمات دوره پذیرش دانشگاه علوم پزشکی چک)  کمک کرده است تا بسیاری از دانش آموزان به هدف خود که کسب مدرک پزشکی میباشد از این مسیر جایگزین دست یابد.ابی کالج با توجه به سابقه بسیار عالی به عنوان تنها مرکز دانشگاه های( انگلستان )UK  در چک منصوب گردید.
چنانچه قصد تحصیل در چک و تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی در چک را دارید میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و امور پذیرش و اخذ ویزای خود را به وکلای موسسه بین المللی راد بسپارید. برای مشاوره بیشتر در مورد تحصیل در چک و اخذ پذیرش از دانشگاه چارلز چک میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره آنان بهره مند شوید.