44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

معرفی استان کبک کانادا


کانادا کشوری در قاره آمریکای شمالی میباشد که وسعت بسیاری دارد. اکثر مناطق پرجمعیت کانادا در قسمتهای جنوبی کانادا که دارای آب و هوای

مساعدتری نسبت به قسمت شمالی کانادا دارد قرار گرفته است. یکی از استانهای معروف کانادا استان کبک کانادا است که به دلیل شرایط خاص مهاجر پذیری این استان معروف میباشد. البته باید عنوان کنیم که به طور کلی کشور کانادا کشوری مهاجر پذیر میباشد و بسیاری از افراد علاقه مند به مهاجرت به کانادا هستند. مهاجرین کانادا یکی از استانهایی که برای مهاجرت به کانادا انتخاب میکنند استان کبک کانادا میباشد. در این نوشتار قصد داریم که استان کبک کانادا را به طور خلاصه معرفی نماییم و شرایط خاص مهاجر پذیری آن را بیان نماییم.
استان کبک کانادا که به فرانسوی Québec گفته میشود.، مرکز آن شهر کبک و بزرگ‌ترین شهر آن مونترال است. کبک تنها استان کانادا با جمعیت غالباً فرانسوی زبان و تنها استان این کشور است که تنها زبان رسمی آن در سطح استانی فرانسوی است. البته مردم در این استان به زبان انگلیسی هم صحبت میکنند ولی زبان رسمی این استان زبان فرانسه میباشد.
این استان از نظر جغرافیایی بزرگ‌ترین استان کانادا میباشد و همچنین  از نظر جمعیت دومین استان کانادا پس از استان اونتاریو میباشد.
جمعیت کبک در حدود 8 میلیون نفر است              و از نظر آب و هوایی میتوان گفت که در کبک چهار فصل بسیار متضاد دارد.
با توجه به تاریخ کانادا و توافق انگلستان و فرانسه قدیم، کبک تنها استانی است که به صورت مستقل دارای بخش مهاجرت بوده و سالانه حدود ۴۵۰۰۰ مهاجر می‌پذیرد. البته مهاجرت به این استان برای افرادی مناسب است که آشنایی کافی با زبان فرانسه دارند.
کبک یک محیط امن در آمریکای شمالی محسوب می‌شود. برای مثال آمار قتل در این استان 5 برابر  کمتر از آمریکا و 2 برابر کمتر از سوئیس است  و این یک مشخصه برای نشان دهنده محیط امن کبک میباشد.استان کبک یک فرهنگی شاد دارد و نقطه تلاقی فرهنگ اروپا و آمریکا به شمار می‌آید.
استان کبک کانادا دارای بهداشت و آموزش دولتی بوده و در سطح کیفی بالایی قرار دارد. یکی از موارد بسیار مهم در جذب مهاجران این است که در این استان معافیت موقت مالیاتی پنج ساله برای مهاجران اجرا میشود و این خود باعث جذب مهاجرین به استان کبک کانادا میباشد.
جهت مشاوره بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا و مهاجرت به استان کبک کانادا میتوانید با مشاورین موسسه راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان برخوردار شوید.