44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

دانشگاه مموریال نیوفانلند (Memorial University of Newfoundland )


بسیاری از افراد علاقه مند به تحصیل در کشور کانادا میباشند، دانشگاه های کشور کانادا معمولا دارای رنکینگ بسیار بالایی هستند و کیفیت تحصیل در دانشگاه های کانادا بسیار بالا میباشد. در این نوشتار قصد داریم دانشگاه مموریال نیو فانلند را معرفی کرده و در مورد دانشگاه مموریال نیو فانلند اطلاعات بیشتری را ارائه نماییم.                                         

دانشگاه مموریال نیوفانلند تنها دانشگاه ایالت نیوفانلند و لابرادور کانادا میباشد . استان نیوفانلند کانادا دارای دو بخش اصلی میباشد: جزیره نیوفاندلند و منطقه لابرادور که در شمال غربی جزیره واقع است. مساحت نیوفاندلند و لابرادور با همحدود400.000 کیلومتر مربع و جمعیت این استان حدود۵00 هزار نفر است. در حدود 95 درصد از جمعیت این استان در جزیره نیوفاندلند سکونت دارند که نیمی از آن‌ها در شبه‌جزیره آوالون ساکن‌ هستنددانشگاه در شهرسنت جان قرار گرفته است . تحصیل در پایتخت استان، امکان دسترسی به انواع دوره های آموزشی و همچنین اماکن فرهنکی و گردشگری را برای دانشجویان فراهم می سازد. دانشگاه مموریال نیوفانلند در سال 1925 تاسیس شده است . همچنین این دانشگاه در خارج از کانادا نیز دارای کمپس میباشد و این مسئله به دانشجویان این امکان را میدهد که بعد از یک ترم تحصیل دانشجو بتواند حتی در خارج از کانادا ( مانند کشورهای انگلستان و آمریکا)نیز به تحصیل بپردازد
موسسه مارین که در همان سنت جان قرار دارد، یکی از محبوب تربن و معتبر ترین مراکز برای تحصیلات دریایی و تحقیقات کاربردی است. ارائه دوره های تخصصی و منحصر به فرد، پایه و شالوده ای محکم برای تحصیلات حرفه ای در بخش اقیانوس های جهان می باشد.
علاوه بر این، دانشگاه مموریال نیوفاندلند 450 دوره آنلاین ارائه می دهد و امکان تحصیل در دانشگاه را از راه دور برایتان فراهم می آورد به طوری از هر جای دنیا بتوانید به اکتشافات علمی دست یابید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا، و تحصیل در کانادا و چگونگی اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا میتوانید با مشاورین موسسه راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان برخوردار شوید.