44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

هزینه تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در اسلواکی


اسلواکی یکی از کشورهای اروپایی است که عضو پیمان شینگن نیز میباشد. این کشور در همسایگی اتریش، برای تحصیل دانشجویان کشور مناسبی تلقی میشود. بسیاری از متقاضیانی که قصد تحصیل در کشورهای اروپایی دارند به خصوص افرادی که قصد تحصیل رشته پزشکی و دندان پزشکی را دارند کشور اسلواکی را انتخاب میکنند.
دانشگاه های معتبری برای تحصیل رشته پزشکی و دندان پزشکی در اسلواکی وجود دارد که میتوان از جمله به دانشگاه های کامینوس و مارتین جیسینیوس اشاره کرد. این دانشگاه ها از جمله دانشگاه هایی میباشد که مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت و درمان میباشد. و متقاضیانی که مدارک خود را از این دانشگاه ها میگیرند، وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران تایید مینماید.
هزینه تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی در اسلواکی نسبت به سایر کشورهای اروپایی و آمریکا وکانادا کمتر میباشد. البته هزینه تحصیل بسته به دانشگاه متفاوت میباشد. ولی به طور کلی میتوان گفت که هزینه تحصیل رشته پزشکی و دندان پزشکی در دانشگاه های اسلواکی بین 6000 یورو تا 9000 یورو متفاوت میباشد. که به نظر میرسد نسبت به سایر کشورهای اروپایی و همچنین آمریکا و کانادا هزینه کمتری را از دانشجویان دریافت میکنند. و در صورتیکه متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی و دندان پزشکی اسلواکی در دوره های کالج در اسلواکی شرکت نمایند نیز باید شهریه ای را پرداخت نمایند. شهریه کالج برای دانشجویان ایرانی در دوره های یکساله حدود 5600 یورو و در دوره های فشرده حدود 4400 یورو می باشد.
وکلای ما در موسسه بین المللی راد میتوانند برای پذیرش رشته های پزشکی و دندان پزشکی از اسلواکی شما را تا مرحله دریافت ویزا همراهی نمایند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در رشته پزشکی و دندان پزشکی در دانشگاه های اسلواکی میتوانید با مشاورین ما در موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.