مهاجرت به اروپا


قاره اروپا به قاره سبز مشهور است. این قاره در نیمکره شمالی واقع شده است و کوچکترین قاره میباشد. در حدود 52 کشور در قاره اروپا قرار دارد. که این کشورهای مستقل و یا وابسته میباشند. همان طور که گفته شد مساحت این کشورهای کوچک است ولی در حدود 700 میلیون نفر ساکن قاره اروپا هستند. پیمانهای مختلفی بین کشورهای قاره اروپا منعقد شده است. از نظر تقسیم بندی جغرافیایی تقسیم بندیهای متفاوتی در این قاره وجود دارد. مانند منطقه ایسلند؛ منطقه اسکاندیناوی و ...
تعدادی از کشورهای اروپایی از نظر سطح رفاه اجتماعی و سرانه درآمد ملی در سطح بالایی قرار دارند و این نکات باعث شده است که بسیاری از علاقه مندان به مهاجرت کشورهای اروپایی را برای مهاجرت خود انتخاب نمایند. در بین کشورهای اروپایی کشورهایی هم وجود دارد که از ثبات اقتصادی بالایی برخوردار نیستند، بنابراین برای انتخاب کشور هدف مهاجرت باید با آگاهی تصمیم گیری شود که کشور مناسب برای مهاجرت انتخاب شود.
از جمله کشورهایی که بسیاری از افراد برای  مهاجرت انتخاب مینمایند، کشورهایی چون انگلستان، آلمان، سوئد، دانمارک، نروژ، اتریش، سوئیس و ... میباشد.

برای مطالعه بیشتر در مورد مهاجرت به هر کشوری میتوانید بر روی لینکهای زیر کلیک بفرمایید تا اطلاعات بیشتری به دست آورید.

مهاجرت به انگلستان             مهاجرت به آلمان        مهاجرت به سوئد     مهاجرت به نروژ        مهاجرت به اتریش

مهاجرت به سوئیس             مهاجرت به دانمارک      مهاجرت کاری به آلمان                  مهاجرت تحصیلی به کشورهای اروپایی رایگان
طروق مختلفی برای مهاجرت به کشورهای اروپایی و اخذ اقامت از کشورهای اروپایی و اقامت دائم در اروپا وجود دارد که میتوان به اقامت تحصیلی اروپا، اقامت کاری اروپا، اقامت سرمایه گذاری در اروپا و ... اشاره کرد، ولی موارد نامبرده شده معمولا از متداول ترین روشهای مهاجرت به اروپا محسوب میشوند.
طبیعتا هر کدام از روشها نیاز به شرایط خاصی دارد و متقاضیان باید بر اساس شرایط خود کشور مناسب و روش مناسب برای مهاجرت به اروپا را انتخاب کنند. هر کدام از روشها دارای مزایا و معایب خاصی میباشد و بنا به شرایط شخص میتواند روشی از مهاجرت به اروپا  مناسب و یا نامناسب باشد.
تعدادی از افراد نیز روشهای غیر قانونی برای مهاجرت به اروپا را انتخاب میکنند که موسسه راد این روشها را برای مهاجرت توصیه نمیکند. زیرا علاوه بر خطرات جانی و مالی احتمال این که مهاجرت با موفقیت انجام نشود وجود دارد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اروپا و روشهای قانونی مهاجرت به اروپا میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.