دوره هاي زبان روسي در روسيه/شرايط ثبت نام کالجهاي زبان روسي در روسيه

 

يادگيري هر زبان جديد ميتواند پلي باشد به سوي موفقيت. چرا که با آموختن يک زبان جديد پنجره اي از فرصت هاي جديد در اجتماعي جديد به روي شما باز ميشود. قطعا همه ي ما از مزاياي يادگيري زبان هاي متعدد و جديد آگاهي داريم و اين موضوع بحث ما نيست. ما در اين نوشتار قصد داريم فرصت ويژه اي را که براي يادگيري يک زبان جديد در کشوري با همان زبان براي دانشجويان و علاقه مندان پيش آمده را معرفي کنيم.
شايد بدانيد که نزديک به 150ميليون نفر زبان روسي را زبان مادري خود ميدانند اما جمعا حدود 250ميليون نفر در سراسر دنيا قادر به درک و تکلم زبان روسي هستند که از اين حيث ميتوان به گستردگي آن اشاره کرد. زبان روسي يکي از شناخته شده ترين زبان هاي دنياست که بسياري علاقه مند به يادگيري آن هستند ولي متاسفانه با توجه به کمبود افراد متخصص در آموزش زبان روسي و انگشت شمار بودن مراکزي که زبان روسي را آموزش ميدهند يادگيري چنين زباني تا حدي دشوار و دور از دسترس به نظر ميايد.
بايد توجه کرد که علاقه مندان به تحصيل در مقاطع مختلف تحصيلي در کشور روسيه ميبايست با زبان روسي آشنايي داشته باشند زيرا اکثر دانشگاه هاي اين کشور به زبان روسي است. حال اين امکان براي دانشجويان بين المللي وجود دارد که با ثبت نام در کالج هاي آموزش زبان روسي در خود کشور روسيه قبل از ورود به دانشگاه زبان روسي را آموخته و سپس با پذيرش گرفتن از دانشگاه هاي روسي زبان وارد مقطع و رشته ي تحصيلي مطلوب شوند. پذيرش دوره هاي زبان روسي معمولا همراه با پذيرش دانشگاه بوده و پس از پايان دوره اين افراد ميتوانند وارد دانشگاه شوند.
براي دريافت اطلاعات بيشتر در اين باره ميتوانيد با مشاورين ما در موسسه بين المللي راد تماس گرفته و از مشاوره رايگان بهره ببريد.