44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

تحصيل رايگان در اسلواکي


اسلواکي از کشورهاي اروپايي است که هزينه تحصيل و زندگي در آن نسبت به برخي ديگر کشورهاي اروپايي بسيار پايين تر است. راه اندازي کسب و کار و اخذ ويزاي سرمايه گذاري اسلواکي يکي از روش هاي مهاجرت  به اسلواکي است. هم چنين شهريه دانشگاه هاي اسلواکي و هزينه تحصيل در اسلواکي و هم چنين هزينه زندگي دانشجويي در اسلواکي بسيار پايين تر است، هم چنين اسلواکي نزديک شهر وين پايتخت اتريش است و فرد در صورت تحصيل و يا راه اندازي کسب و کار در اسلواکي ميتواند در هرکدام از کشورهاي اروپايي و از جمله اتريش اقامت کند. تحصيل در رشته هاي پزشکي در اسلواکي از جمله گزينه هاي اوليه علاقه مندان به تحصيل در خارج از کشور با هزينه و شهريه پايين است.
اگرچه غالباً تحصيل در اسلواکي به زبان اصلي اين کشور يعني اسلواکيايي است، اما ميتوان در برخي رشته ها به زبان انگليسي در کشور اسلواکي تحصيل کرد، از جمله امکان تحصيل به زبان انگليسي در رشته پزشکي با هزينه پايين در اسلواکي براي دانشجويان خارجي وجود دارد. تحصيل به زبان اسلواکيايي در دانشگاه هاي اسلواکي رايگان است اما در صورت تمايل به زبان انگليسي در کشور اسلواکي دانشجويان مستلزم به پرداخت شهريه هستند ، که البته هزينه تحصيل در اسلواکي ناچيز است. به طور کلي هزينه تصحيل در اسلواکي حدود 2 تا 5 هزار يورو است که بسته به رشته و مقطع تحصيلي فرد متفاوت است. البته هزينه تحصيل پزشکي در اسلواکي تا حدودي بالاتر و در حدود 7 تا 10 هزار دلار در سال است.
هزينه زندگي و زندگي دانشجويي در اسلواکي نسبت به بسياري از کشورهاي اروپايي از جمله انگلستان، و يا کشورهاي شمال اروپا تا حدودي پايين تر است  و حدود 500 تا 600 يورو در ماه مي باشد.


براي به دست آوردن اطلاعات لازم در خصوص تحصيل در اسلواکي، سرمايه گذاري و ثبت شرکت در اسلواکي  ديگر راه هاي مهاجرت به اسلواکي ميتوانيد با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس بگيريد.