44159636 و 44159634-021 0901201-0921 admin@radmohajer.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

پذيرش دانشگاه هاي اسلواکي


تحصيل در اسلواکي از راه هاي مهاجرت قانوني به کشور اسلواکي است که با اخذ پذيرش از دانشگاه هاي اسلواکي براي دانشجويان خارجي فراهم ميشود، تحصيل در اسلواکي با هزينه و شهريه پايين امکان پذير است و اين کم هزينه بودن تحصيل در اسلواکي از مزاياي تحصيل در اسلواکي است. اسلواکي فقط چند دقيقه با وين پايتخت اتريش فاصله دارد و ميتوان با اخذ اقامت اسلواکي مثلاً از طريق سرمايه گذاري و ثبت شرکت در اسلواکي در شهر وين در کشور اتريش زندگي کرد.
تحصيل در دانشگاه هاي اسلواکي در مقطع ليسانس 3 سال است و از شرايط اخذ پذيرش داشتن مدرک پايان تحصيلات دبيرستان و داشتن سن بين 18 تا 24 سال است.


شرايط اخذ پذيرش از دانشگاه هاي اسلواکي در مقاطع مختلف تحصيلي
تحصيل در اسلواکي در مقطع فوق ليسانس 2 سال است. از شرايط لازم براي اخذ پذيرش در اين مقطع از دانشگاه هاي اسلواکي داشتن مدرک ليسانس مرتبط و سن کم تر از 30 سال براي پذيرش در مقطع فوق ليسانس اسلواکي مورد نياز است. تحصيل در مقطع دکتري در اسلواکي بين 3 تا 4 سال مي باشد و داشتن مدرک کارشناسي و ارشد مرتبط از شرايط تحصيل دکتري در اسلواکي است.


زبان تحصيل در اسلواکي
تحصيل در اسلواکي معمولاً به زبان اصلي اسلواکي يعني اسلواکيايي است البته امکان تحصيل به زبان انگليسي نيز در اسلواکي وجود دارد.


هزينه تحصيل در اسلواکي
تحصيل در اسلواکي به زبان اصلي اين کشور رايگان ميباشد. تحصيل به زبان انگليسي در دانشگاه هاي اسلواکي مستلزم پرداخت شهريه است. شهريه تحصيل در دانشگاه هاي اسلواکي را ميتوان در حدود 2 تا 5 هزار يورو در سال دانست که بسته به رشته و مقطع تحصيلي فرد متفاوت است. هزينه تحصيل در رشته هاي پزشکي اسلواکي نيز در حدود 8 تا 10 هزار يورو در سال است. هزينه تحصيل در دوره هاي زبان اسلواکي 6 تا 7 هزار يورو در سال ميباشد.


مدارک لازم براي ويزاي تحصيلي اسلواکي:
فرم تکميل شده ويزا
هزينه سفارت
پاسپورت
نامه پذيرش دانشگاه
بيمه مسافرتي


براي به دست آوردن اطلاعات لازم در خصوص تحصيل در اسلواکي، سرمايه گذاري و ثبت شرکت در اسلواکي  ديگر راه هاي مهاجرت به اسلواکي ميتوانيد با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس بگيريد