15و44124814-021 44124850-021 09210901201 boss.radmohajer@gmail.com کانال تلگرام اینستاگرام
ورود ثبت

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
مهاجرت تحصیلی
مهاجرت کاری
لیست کشورها
مهاجرت سرمایه گذاری
دپارتمان زبان

کالج زبان اسلواکي


امکان مهاجرت به اسلواکي براي تحصيل و يادگيري زبان در کالج هاي اسلواکي براي متقاضيان خارجي امکان پذير است. مهاجرت به اسلواکي براي تحصيل در دانشگاه هاي اسلواکي و اخذ ويزاي تحصيلي اسلواکي و يا سرمايه گذاري و ثبت شرکت در اسلواکي نيز امکان پذير است، ثبت شرکت در اسلواکي ميتواند به اخذ اقامت دائم اسلواکي منجر گردد. هزينه پايين تحصيل در اسلواکي از مزاياي مهاجرت تحصيلي به کشور اسلواکي است.


يادگيري زبان انگليسي و يا آلماني در کالج هاي زبان اسلواکي امکان يادگيري اين زبان ها را در محيطي اروپايي در دوره هاي 6 ماهه و يا يکساله فراهم ميکند.


زمان اخذ پذيرش دوره هاي زبان اسلواکي
براي اخذ پذيرش از کالج هاي زبان اسلواکي ميتوان در ماه هاي اکتبر، ژانويه و ژوئن(سه بار در سال) اقدام نمود.

شرایط اخذ پذیرش دوره های زبان اسلواکی
از شرايط اخذ پذيرش از دانشگاه هاي اسلواکي داشتن حداقل مدرک ديپلم و سن کم تر از 30 سال براي افراد با مدرک ديپلم ميباشد. البته شرايط سني براي افراد داراي مدارک تحصيلي بالاتر از ديپلم متفاوت است.


مزاياي تحصيل در دوره هاي زبان اسلواکي
در کالج هاي زبان اسلواکي، دوره هاي آمادگي براي امتحان ورودي دانشگاه هاي اسلواکي و يا ساير دانشگاه هاي اروپا نيز برگزار ميشود، براي اقدام جهت اخذ پذيرش دانشگاه هاي اسلواکي داشتن مدرک زبان الزامي نيست. هم چنين با يادگيري زبان در دوره هاي زبان اسلواکي اخذ پذيرش از دانشگاه هاي اسلواکي و ادامه تحصيل در اسلواکي راحتتر صورت ميپذيرد.


هزينه دوره زبان اسلواکي
هزينه تحصيل در دوره هاي زبان اسلواکي را ميتوان بين تا 7 هزار يورو در سال دانست. هزينه يک زندگي دانشجويي در اسلواکي را ميتوان در حدود 500 تا 600 يورو در ماه دانست.


براي به دست آوردن اطلاعات لازم در خصوص تحصيل در اسلواکي، سرمايه گذاري و ثبت شرکت در اسلواکي  ديگر راه هاي مهاجرت به اسلواکي ميتوانيد با مشاورين ما در مؤسسه بين المللي راد تماس بگيريد