مهاجرت به برزیل

مهاجرت به کشور برزیل در سال های اخیر مورد توجه متقاضیان مهاجرت قرار گفته است. به طور کلی در سال های اخیر با توجه به افزایش نرخ مهاجرت و بیشتر شدن متقاضیان اخذ اقامت کشورهایی اروپایی، کانادا و استرالیا ؛ مقاصد جدیدی برای متقاضیان ایجاد شده است. از جمله این مقاصد کشورهای امریکای جنوبی چون برزیل میباشد که در این مطلب قصد داریم به شرایط کلی مهاجرت به این کشور زیبا و سرسبز بپردازیم.

بهترین کشورها برای مهاجرت پرستاران

بسیاری از افرادی که در رشته های پزشکی و پیراپزشکی تحصیل کرده اند همچون ماماها، پرستارها و سایر رشته ها به دنبال راهی برای مهاجرت در جهت داشتن آینده ی شغلی بهتر و پیشرفت هر چه بیشتر می باشند.
از آنجایی که کار پیراپزشکان ارتباط مستقیم با جان بیماران دارد مهم ترین مساله ای که باید عنوان شود بحث معادلسازی مدارک می باشد و هر کشوری برای جذب گروه پیراپزشکانی که در کشوری خارجی تحصیل کرده اند، پروسه ی مخصوص به خود را در نظر گرفته است که پروسه ی معادلسازی در کشورهای مختلف که خواهان جذب نیروی کار هستند معمولا شامل آزمون های تئوری و عملی و همچنین یک دوره ی بیمارستانی یا اصطلاحا دوره ی کارورزی می باشد.

پروسه مهاجرت به دانمارک و تاثیر شیوع ویروس کرونا بر آن

کشورهای حوزه ی اسکاندیناوی همچون سوئد و یا دانمارک به دلایلی همچون سیستم آموزشی پیشرفته، رفاه اجتماعی بالا، امنیت اجتماعی و مسائلی از این دست جزء اولویت های افراد برای مهاجرت هستند.

مهاجرت به افریقای جنوبی

مهاجرت به افریقای جنوبی از طریق پیدا کردن کار و یا تحصیل در دانشگاه های افریقای جنوبی، هم چنین سرمایه گذاری در این کشور و در نتیجه اخذ اقامت افریقای جنوبی میتواند گزینه مناسبی برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور باشد. در حقیقت سالانه افراد بسیاری از کشورهای مختلف به خصوص کشورهای افریقایی و آسیایی به امید  پیدا کردن کار در این کشور و از طریق اخذ ویزای جستجوی کار افریقای جنوبی و یا با اخذ پذیرش از دانشگاه های افریقای جنوبی و یا از راه های دیگر وارد این کشور میشوند.

زیر مجموعه ها