دوره های آمادگی آیلتس


آزمون آیلتس ( IELTS ) چیست؟

 آیلتس( IELTS )که نام اختصاری سیستم آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی (International English Language Testing Sistem ) میباشد ، آزمونی است که سطح زبان انگلیسی داوطلبان رامورد سنجش قرار میدهد. تصور بر این است که متقاضیان این آزمون قصد دارند تحصیل یا کار خود را در محیطی که در آن زبان انگلیسی، زبان اول محاوره و مکاتبه است ادامه دهند. پس طبیعتا کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت کاری  به کشورهای انگلیسی زبان دارند یا قصد تحصیل در دانشگاه های اروپا، آمریکا ، کانادا و استرالیا دارند به این مدرک زبان نیاز دارند . حتی بعضی کشورهای برای ویزای کاری خود نیز ارائه مدرک آیلتس را اجباری میدانند از جمله این کشورها میتوان به کانادا و استرالیا اشاره کرد.
در این آزمون هر چهار مهارت :
شنیدنListening
خواندن   Reading
نوشتنWriting
صحبت کردنSpeaking
سنجیده میشود و نتایج براساس نمره‌بندی از صفر تا ۹ اعلام می‌گردد.
بیش از 6000 موسسه آموزشی، دولتی و سازمان‌های حرفه‌ای در ۱۲۰ کشور جهان مدرکIELTS را به عنوان معتبرترین مدرک زبان انگلیسی به رسمیت می‌شناسند. در حال حاضر این مدرک برای انواع مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
امروزه آزمون آیلتس در اکثر کشورهای جهان برگزار گردیده و شرکت در این آزمون و کسب نمره ی مناسب نیازمند  یادگیری مطالب متفاوت در زبان انگلیسی و هم چنین تکنیک ها و روش هایی برای بازدهی بیشتر در ارائه مطالب آموخته شده در جلسه امتحان توسط دانشجویان است.
مؤسسه بین المللی راد با برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی در زمان کوتاهی شما دانشجویان را به سطح بسیار بالایی از معلومات زبان انگلیسی می رساند و پس از پایان این دوره و یادگیری مطالب ضروری وکاربردی در زبان انگلیسی دانشجویان می توانند با حضور در کلاس هاس آمادگی آزمون آیلتس جهت یادگیری روش ها و تکنیک های متفاوت برای حضور درامتحان آیلتس و هم چنین کسب اطلاعات کافی در رابطه با نوع و سطح سئوالات آزمون آیلتس به آمادگی لازم برای شرکت در آزمون آیلتس برسند
اساتید و مدرسین مؤسسه بین المللی راد با به کار گیری نوین ترین روش ها برای آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان و در اختیار گذاشتن جزئی ترین اطلاعات در رابطه با چگونگی آزمون آیلتس زبان آموزان را به بالاترین سطح آمادگی می رساند