ویزای سرمایه گذاری سنگاپور

سرمایه گذاری از جمله راه های اخذ اقامت و تابعیت در کشورهای خارجی است. از جمله این کشورها که امکان مهاجرت  از طریق سرمایه گذاری را فراهم می کند، کشور سنگاپور است. سرمایه گذاری در سنگاپور به راحتی از طریق ثبت شرکت امکان پذیر است. به طور کلی، سرمایه گذاری خارجی در سنگاپور از حجم بالایی برخوردار است به طوری که سنگاپور یکی از مقاصد سرمایه گذاری جهان است و اخذ ویزای سرمایه گذری سنگاپور با شرایط آسان امکان مهاجرت و اخذ اقامت سنگاپور را بدین ترتیب برای افراد فراهم می کند.

طبق آخرین آمار و بررسی "مؤسسه اعتباری مدیوبانکاسنگاپور تا سال 2020 به دلایل بسیاری جای کشور سوئیس را در سرمایه گذاری خواهد گرفت. از جمله این دلایل، بالا بودن مالیات در کشورهای اروپایی است که  سرمایه گذاران را به سمت سرمایه گذاری در کشورهای با مالیات کم مثل سنگاپور به جای سوئیس تشویق و متمایل می نماید. گفته می شود در سال های آینده سنگاپور به بهشت سرمایه گذاران تبدیل خواهد شد. از جمله عواملی که سرمایه گذاران را به مهاجرت سرمایه گذاری در سنگاپور تشویق می کند می توان به: دولت با ثبات این کشور، نظام حقوقی شفاف آن، مدیریت سرمایه گذاری درست در این کشور و وجود زبان انگلیسی در این کشور به عنوان زبان اول که از دلایل جذب سرمایه گذاران است، اشاره نمود.

طبق گزاراشات منتشر شده از سوی بانک جهانی سنگاپور در بین تمام کشورهای جهان آسانترین شرایط سرمایه گذاری و تجارت  را دارد.

شرایط سرمایه گذاری در سنگاپور به صورتی است که می توانید در مدت سه روز در این کشور اقدام به ثبت شرکت نمایید. روند اداری اخذ مجوز تأسیس شرکت در سنگاپور هم کم تر از یک ماه به طول می انجامد. این کشور رتبه اول بهترین شرایط سرمایه گذاری در دنیا را دارد. گفتنی است بعد از کشور سنگاپور کشورهای بعدی که مناسب ترین شرایط را برای سرمایه گذاری دارند، کشورهای هنک کنگ، نیوزیلند، انگلستان، استرالیا، امریکا، دانمارک،نروژ، کره جنوبی و گرجستان است.

دوستان اطلاعات بیشتر را درباره مهاجرت به سنگاپور به صورت سرمایه گذاری، مهاجرت تحصیلی به سنگاپور، ویزای کار در سنگاپور و یا کسب اطلاعات دیگر در مورد مهاجرت به این کشور با مشاورین مؤسسه بین المللی راد تماس حاصل نمائید.