ویزای تحصیلی اروپا


تحصیل در اروپا و در دانشگاه های معتبر اروپا همواره بسیاری از علاقه مندان به تحصیل را به خود جذب کرده است. تحصیل در کشورهایی مانند انگلستان، آلمان، اتریش، سوئد و .... میتواند برای دانشجویان بسیار جذاب باشد.
از دانشگاه های معتبر اروپا میتوان به دانشگه آکسفورد انگلستان، دانشگاه کمبریج انگلستان، دانشگاه وین اتریش و غیره اشاره کرد.
همان طور که قبلا گفته شده است تحصیل در برخی کشورهای اروپایی رایگان میباشد. تحصیل در آلمان، تحصیل در فرانسه، تحصیل در اتریش و تحصیل در نروژ رایگان میباشد.
تحصیل در آلمان در تمامی مقاطع تحصیلی رایگان میباشد. البته تحصیل در آلمان در مقطع لیسانس عموما به زبان آلمانی و در مقاطع فوق لیسانس و دکتری به زبان انگلیسی نیز مقدور میباشد. دانشگاه های آلمان از کیفیت بالایی برخوردار هستند به خصوص در رشته های فنی و مهندسی که دانشگاه های بسیار معتبری وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل رایگان در آلمان میتوانید با کلیک کردن بر روی لینک زیر اطلاعات بیشتری را به دست آورید.
تحصیل در آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان
تحصیل در نروژ نیز رایگان میباشد. تحصیل در نروژ در مقطع لیسانس به زبان نروژی و در مقاطع بالاتر به زبان انگلیسی میباشد. تحصیل در نروژ به خصوص در برخی از رشته ها مانند تحصیل در رشته های مهندسی نفت از محبوبیت بسیاری در بین دانشجویان برخوردار میباشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل رایگان در نروژ میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید و شرایط تحصیل رایگان در نروژ را مطالعه نمایید.
تحصیل در نروژ و شرایط تحصیل رایگان در نروژ
تحصیل در اتریش نیز رایگان میباشد. دانشگاه های اتریش نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تحصیل در رشته های موسیقی در اتریش نیز از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل رایگان در اتریش و شرایط تحصیل در اتریش بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید و اطلاعات بیشتری را به دست آورید.
تحصیل در اتریش و شرایط تحصیل رایگان در اتریش
در فرانسه نیز تحصیلات رایگان برای دانشجویان خارجی وجود دارد. عموما تحصیل در فرانسه به زبان فرانسوی میباشد. مطالب بیشتر در مورد تحصیل در فرانسه و شرایط تحصیل رایگان در فرانسه را در لینک زیر مطالعه بفرمایید.
تحصیل در فرانسه و شرایط تحصیل رایگان در فرانسه
به غیر از کشورها تحصیل در باقی کشورهای اروپایی مشمول پرداخت هزینه میباشد. مانند تحصیل در انگلستان، تحصیل در دانمارک، تحصیل در سوئد و .... البته میزان هزینه تحصیل در کشورهای مختلف متفاوت میباشد و از سه هزار یورو سالیانه تا 12 هزار یورو متفاوت میباشد.
هنگامی که متقاضیان برای تحصیل در یک کشور اروپایی اقدام مینمایند بعد از اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه مربوطه باید برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام نمایند. ویزایی ه به دانشجویان داده میشود؛ ویزای تحصیلی میباشد و اقامت دانشجویان اقامت تحصیلی است.
برای مشاوره بیشتر در مورد تحصیل در کشورهای اروپایی و اخذ ویزای تحصیلی اروپا میتوانید با مشاورین موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره های آنان بهره مند شوید.